Logo závodu sova

Český pohár v MTBO na krátké trati a Mistrovství České republiky v MTBO na dlouhé trati 21.-22. května 2005, Dolní Hbity - Jelence


| Novinky | Rozpis | Basic information (English version) | Pokyny | Přihlášení závodníci | Startovní listiny | Fotky | Mapa centra |
| Výsledky | Fotky ze závodů |

Novinky na těchto stránkách:

25.5. 2005Nabízíme možnost objednat si videozáznam sestříhaný ze sobotních i nedělních záběrů, pořízených na startu, na tratích v lese a během vyhlášení vítězů. Video-CD se záznamem o délce 40 minut v nejlepší kvalitě si můžete objednat u pořadatelů za cenu 95,- Kč. Toto je cena dotovaná sekcí MTBO ČSOB. Rozhodování o objednání jsme se vám rozhodli zpříjemnit malou ukázkou (ta má 11 MB a 1:24 minuty ve velmi nízké kvalitě pouze pro internet, používá XviD codec.)
25.5. 2005Můžete si přečíst protokol závodu a prohlédnout si fotoalbum Martina Žáčka.
25.5. 2005Přinášíme Vám mapu s postupy KT - HE, KT - DE, M ČR DT - HE, M ČR DT - DE.
22.5. 2005Přinášíme Vám výsledky z nedělního závodu (Mistrovství České republiky v MTBO na dlouhétrati).
22.5. 2005Na fotky ze sobotního startu se můžete podívat zde.
21.5. 2005Přinášíme Vám výsledky ze sobotního závodu (Český pohár na krátké trati).
19.5. 2005Byly zveřejněny pokyny pro závodníky a startovní listiny.
16.5. 2005Na stránkách přibyl přehled přihlášených závodníků
14.5. 2005Byly přidány fotky z lístečkování. Podívejte se, na co se můžete těšit.
11.5. 2005V řádném termínu se na sobotní krátkou trať přihlásilo 255 lidí, na nedělní dlouhou si troufá ještě o něco více závodníků - 261. V tělocvičně se bát nebudete, chystá se v ní přespat 131 osob. 38 účastníků zatím neví, zda přespí doma nebo v Dolních Hbitech. Přihlášky dorazily z mnoha světových stran. Kromě tradičních Čechů a Slováků se k nám chystá také polská repre, Rakušané i pár zástupců z Dánska a Finska. Vynasnažíme se, aby všichni byli s naším závodem spokojeni.
Přehled přihlášených se v nejblžší době objeví na webu.
9.5. 2005Pomalu se začíná rýsovat definitivní podoba kulturního programu na sobotní večer. Bude probíhat ve dvou sálech. Na shromaždišti v Jelencích bychom měli kolem 19:30 začít promítat záběry z odpolední krátké trati, doplněné videoprojekcí s bikerskou tématikou by Paprika. Na osmou hodinu připravujeme koncert orientační formace Boží sound z Prahy ve složení:
zpěv - PGP, kytara - PGP, klávesy - PGP, basa - OKP, bicí - FSP. Následovat bude rockotéka, která spolu s pivotékou skončí přesně v okamžiku, kdy už o ni nebude zájem.
O dva kilometry dále v sále v Dolních Hbitech Vám nabídneme alternativní program, určený zejména těm, kteří se chtějí před nedělní dlouhou tratí vyspat. K poslechu zde budou hrát chrápající bikeři, popř. navrátilci z Jelenců. Hlasitost produkce si prosím regulujte dle libosti sami.
28. 4. 2005Byla přidána mapka centra závodu.
14. 4. 2005Bylo vytvořeno logo závodu, můžete se na něj podívat zde.
8. 4. 2005Na stránkách Geofyzikálního ústavu Spořilov jsme zjistili, o co se budou rozbíjet Vaše cyklopřílby:
Lokalita: Dolní Hbity – Jelence, středočeský pluton
Hornina: biotitický granodiorit
Typ horniny: hlubinná vyvřelina granodioritového složení (draselný živec, plagioklas, křemen, biotit, amfibol), nepravidelně rozpukaná, dnes netěžená hornina, používaná dříve na stavební práce.
4. 4. 2005O minulém víkendu jsme vyrazili do prostoru závodu. Jarní tání už tam skončilo, jarní vysoušení se snaží, ale stále má ještě dost na práci. Přesto už nyní byla radost projet se tam na kole. Škoda, že to máte zakázané. Však se dočkáte.
Restaurace v Jelencích má od ledna novou, velmi ochotnou obsluhu. Běžný sortiment po dohodě rozšíří minimálně o guláš, povolají posily a zavírací dobu nechají na nás. Ke správnému naladění Vaší formy před  dlouhou tratí jistě přispěje koncert spřátelených rockových kapel, promítání záběrů ze sobotní krátké trati a posléze reprodukovaná hudba. Sportovněji naladění jedinci, zejména ti, kteří budou vylosováni, aby nám zajeli požadované směrné časy, se mohou kdykoli odebrat do nocležiště v Dolních Hbitech. Je to cca 2 km z kopce po silnici, nad ránem už bude cesta určitě značena.
Perličky z projíždění najdete na Stavařské Vrbě.
20. 3. 2005Po důkladném podzimním cykloprozkoumání terénu a vyjednání všech potřebných úředních záležitostí přišel čas na spuštění přívalu elektronických informací, které snad uspokojí všechny potenciální účastníky naší akce. Vítáme Vás tedy na stránkách Českého poháru v MTBO na krátké a Mistrovství České republiky v MTBO na dlouhé trati, které se uskuteční 21. a 22. května 2005 v Jelencích u Příbrami. Začínáme v malých dávkách - Rozpisem. Časem Vám dáme vědět, jak vypadá les po jarním tání, které snad už začalo, a dozvíte se zde i jiné důležité informace. Takže neváhejte a hlašte se v hojném počtu. Na Vaši účast se těší realizační tým Fakulty stavební Praha, doplněný personálem restaurace v Jelencích.
Aktualizováno: Thu, 01 Jan 1970 01:00