Logo závodu sova

Český pohár v MTBO na krátké trati a Mistrovství České republiky v MTBO na dlouhé trati 21.-22. května 2005, Dolní Hbity - Jelence


| Novinky | Rozpis | Basic information (English version) | Pokyny | Přihlášení závodníci | Startovní listiny | Fotky | Mapa centra |
| Výsledky | Fotky ze závodů |

Startovní listina dle kategorií
SOBOTA 21/05/2005 - KT


===ČSOB-FSP==19.5.2005-15:28:42========================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D           5.6km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  192 Dudová Jarmila        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8262      9873   1.00      
  2   76 Menclová Silvie       USK Praha            VSP7050     51749   3.00      
  3  197 Bochenková Ivana      VŠTJ Ekonom Praha    EKP8950     51291   5.00      
  4   96 Váchová Ilona         SKOB Ostrov          ONO7750    301496   7.00      
  5  116 Staňková Veronika     KOB Start Blansko    SBK8151    219251   9.00      
  6  251 Nečasová Petra        SKOB Zlín            TZL8155     52215  11.00      
  7  269 Piškulová Markéta     TJ Aero Odolena Voda ODV7651     52889  13.00      
  8    9 Lamichová Kateřina    OK 99 Hradec Králové PHK8359      9824  15.00      
  9  171 Ryglová Kateřina      TJ Tesla Brno        TBM7372     53227  17.00      
 10  215 Sladká Zora           SK Žabovřesky Brno   ZBM6059     49465  19.00      
 11  221 Fadljevičová Kateřina ČZU Praha            ZUP7951            21.00      
 12  128 Novotná Marcela       VSK Přírodověda      PVP6050     51716  23.00      
 13  139 Baštová Martina       OK Lokomotiva Pardub LPU8453      9221  25.00      
 14  176 Urbancová Marcela     TJ Tesla Brno        TBM7659     53284  27.00      
 15  252 Juříková Lenka        SKOB Zlín            TZL7401     53878  29.00      
 16  179 Gandelová Alice       TJ Tesla Brno        TBM7991     53228  31.00      
 17  266 Augustinová Barbora   KHS Sportful Bike Te BBR8651    416333  33.00      
 18  138 Odvodyová Dana        OK Lokomotiva Pardub LPU8355      9292  35.00      
 19  178 Kabelová Radka        TJ Tesla Brno        TBM7898    416019  37.00      
 20  276 Novotná Markéta       USK Praha            VSP7051      7911  39.00      
 21  141 Knížková Anna         OK Lokomotiva Pardub LPU8457    410781  41.00      
 22  190 Svobodová Petra       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7450    232356  43.00      
 23  140 Víchová Šárka         OK Lokomotiva Pardub LPU8352      9207  45.00      
 24  273 Vlčková Iva           ČZU Praha            ZUP7551            47.00      
 25   41 Vítová Jana           TJ Baník Svatava     SVA7351      7889  49.00      
 26   55 Topinková Monika      OK Jiskra Nový Bor   BOR8054      8807  51.00      
 27  222 Kuchařová Markéta     ČZU Praha            ZUP8452     53635  53.00      
 28  267 Machová Jiřina        KHS Sportful Bike Te BBR8451      9098  55.00      
 29  220 Ryšavá Vendula        ČZU Praha            ZUP8151     51718  57.00      
 30  249 Hančíková Bára        SKOB Zlín            TZL8853      8928  59.00      
 31  117 Lemonová Vlasta       KOB Start Blansko    SBK7789     53205  61.00      
 32   78 Městková Kateřina     USK Praha            VSP7650     51746  63.00      
 33   54 Krafková Ita ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR8156      8532  65.00      
 34   28 Heřmánková Lucie      Pell´s MTBO team     XBM7562    232709  67.00      
 35  216 Štěpánská Adéla       SK Žabovřesky Brno   ZBM8870     52064  69.00      
 36  111 Kasalovská Natália    ŠK Vazka Bratislava  VBA8554    307370  71.00      
 37  259 Pospíšilová Lucie     SMS Team Kladno      SKL8251    236518  73.00      
 38   56 Myšičková Marie       OK Jiskra Nový Bor   BOR7056    232481  75.00      
 39  170 Holíková Kateřina     TJ Tesla Brno        TBM7371     53273  77.00      
 40  271 Puchernová Veronika   ČZU Praha            ZUP7453     51844  79.00      
 41  218 Uhnavá Markéta        SK Žabovřesky Brno   ZBM8485     52019  81.00      
 42   23 Trunkátová Andrea     Pell´s MTBO team     XBM7051     53465  83.00      
 43  181 Kratchmerová Kateřina TJ Tesla Brno        TBM8558     51944  85.00      
 44  196 Bochenková Martina    VŠTJ Ekonom Praha    EKP8758     51292  87.00      
 45  113 Městková Lucie        Tempo Praha          TEP7850     49546  89.00      
 46   43 Švábková Šárka        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6552      7724  91.00      
 47   75 Matějová Kateřina     USK Praha            VSP8054     51149  93.00      
 48  219 Hanáková Markéta      ČZU Praha            ZUP7851      8094  95.00      
 49  250 Illíková Petra        SKOB Zlín            TZL8153    416041  97.00      
 50  136 Faltejsková Jana      OK Lokomotiva Pardub LPU7652      9268  99.00      
 51   15 Linhartová Martina    Pell´s MTBO team     XBM7774     52690 101.00      
 52   98 Molcarová Václava     SKOB Ostrov          ONO6950           103.00      
 53   32 Vřešťálová Lucie      TJ Turnov            TUR7458    416139 105.00      
 54   97 Sadílková Kateřina    SKOB Ostrov          ONO7451           107.00      
 55   31 Bendová Klára         TJ Turnov            TUR8250     51941 109.00      
 56  223 Piskáčková Zuzana     ČZU Praha            ZUP8451     51856 111.00      
 57  198 Hojná Silvie          OK Sparta Praha      SCP7950     51554 113.00      
 58  129 Grégrová Jitka        SK OK 24 Praha       OKP7252     51672 115.00      
 59  274 Ryšavá Magdalena      SK Praga Praha       PGP7650      7904 117.00      
 60  237 Podrábská Marie       VSK Slavia TU Libere VLI7451      8307 119.00      
 61  287 Vakant                                                       121.00      
 62  288 Vakant                                                       123.00      
 63  289 Vakant                                                       125.00      
 64  290 Vakant                                                       127.00      
 65  291 Vakant                                                       129.00      
 
Startovka kategorie: D14-18      5.1km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   42 Švábková Lenka        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB8752      7731   3.00      
  2  142 Kiacová Zuzka         OK Lokomotiva Pardub LPU8954      9345   6.00      
  3   24 Trunkátová Klára      Pell´s MTBO team     XBM9151     53477   9.00      
  4  104 Kadlecová Štěpánka    Yetti Vejprty        VEY9050            12.00      
  5  107 Kopalová Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI8751     49966  15.00      
  6  191 Fajtlová Jana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8802      1472  18.00      
  7  292 Vakant                                                        21.00      
  8  293 Vakant                                                        24.00      
  9  294 Vakant                                                        27.00      
 
Startovka kategorie: DE          6.5km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  284 Vakant                                                         4.00      
  2   67 Panas Dagmara         Polish National Team PL20054    412573   6.00      
  3   64 Włodarczyk Anna       Polish National Team PL20051    413302   8.00      
  4  285 Vakant                                                        10.00      
  5   65 Kraj Anna             Polish National Team PL20052    413303  12.00      
  6   66 Laczak Magdalena      Polish National Team PL20053    413301  14.00      
  7  286 Vakant                                                        16.00      
  8  137 Roudná Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8351 E    9315  20.00      
  9  112 Fajtová Stanislava    ŠK Vazka Bratislava  VBA8454 E  307360  22.00      
 10  157 Pařízková Věra        SK SNS Smržovka      SMR7151 E    8254  24.00      
 11  156 Ferstlová Lenka       SK SNS Smržovka      SMR7750 E    8269  26.00      
 12   30 Folprechtová Jarča    TJ Turnov            TUR7253 E   51532  28.00      
 13   80 Lacigová Michaela     USK Praha            VSP8150 E  246899  30.00      
 14  132 Vondrová Kateřina     SK OK 24 Praha       OKP7250 E   51685  32.00      
 15  175 La Carbonara Hana     TJ Tesla Brno        TBM7652 E   53275  34.00      
 16  189 Hašková Eva           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 E    1494  36.00      
 17  177 Gigon Michaela        TJ Tesla Brno        TBM7753 E  777770  38.00      
 18  277 Lepšíková Olina       OK Jiskra Nový Bor   BOR7152 E    8506  40.00      
 19   79 Jakoubová Markéta     USK Praha            VSP7653 E   52266  42.00      
 20   94 Kupcová Kristina      Horizont klub Šumper HSU7750 E   52283  44.00      
 
Startovka kategorie: H10-14      4.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Laciga Jakub          USK Praha            VSP9100     53266   4.00      
  2   50 Kazík Jakub           Pucov ŠK Bratislava  CBA9201    232222   7.00      
  3  124 Ondřej Antoš          Sportcentrum Jičín   SJC9210      9991  10.00      
  4  303 Lepšík Honzík         OK Jiskra Nový Bor   BOR9500            13.00      
  5  304 Vakant                                                        16.00      
  6  305 Vakant                                                        19.00      
 
Startovka kategorie: H14-18      6.6km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  182 Pospíšek Marek        TJ Tesla Brno        TBM8907     53289   5.00      
  2  236 Kopal Ondřej          VSK Slavia TU Libere VLI9101     49965   8.00      
  3  120 Sochor Jakub          KOB Start Blansko    SBK9009     53117  11.00      
  4  199 Vrabec Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8701    232028  14.00      
  5  254 Kudláček Tomáš        SKOB Zlín            TZL8713     53843  17.00      
  6   63 Bogar František       OK Jiskra Nový Bor   BOR8904      8473  20.00      
  7  260 Soukup Petr           SMS Team Kladno      SKL8701    236517  23.00      
  8  200 Zuna Jára             OK Sparta Praha      SCP8801    301184  26.00      
  9  258 Zdrubecký Radek       SMS Team Kladno      SKL8801            29.00      
 10  148 Kroupa Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU8807      9208  32.00      
 11  272 Karas Ladislav        VŠTJ Stavební fakult FSP9000    301179  35.00      
 12  147 Moravec Marek         OK Lokomotiva Pardub LPU8811    232604  38.00      
 13  295 Vakant                                                        41.00      
 14  296 Vakant                                                        44.00      
 15  297 Vakant                                                        47.00      
 16  109 Kolehmainen Mikko     NF Linz              AT10001      4623  50.00      
 
Startovka kategorie: H19A        7.8km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  126 Poštulka Karel        ŠK Panda Topoľčianky TPA7141 A    8630   3.00      
  2   22 Trunkát Daniel        Pell´s MTBO team     XBM7102 A    8915   5.00      
  3  101 Vít Daniel            KOB Baník Sokolov    BSO7300 A    7894   7.00      
  4  115 Urban Jan             KOB Start Blansko    SBK7537 A   53206   9.00      
  5  172 Schwab David          TJ Tesla Brno        TBM7401 A   53234  11.00      
  6  152 Jalový Milan          SK Radioklub Blansko RBK8347 A    8872  13.00      
  7  131 Vanka Petr            SK OK 24 Praha       OKP6801 A          15.00      
  8   59 Žíla Vladimír         OK Jiskra Nový Bor   BOR6800 A    8491  17.00      
  9  241 Tomeš Petr            SKOB Zlín            TZL7503 A   53144  19.00      
 10   40 Vít Vlastimil         TJ Baník Svatava     SVA6801 A    4659  21.00      
 11   10 Jiran Jan             OK 99 Hradec Králové PHK7701 A   53164  23.00      
 12  256 Štáfek Pavel          SMS Team Kladno      SKL7401 A  236502  25.00      
 13  144 Kříž Libor            OK Lokomotiva Pardub LPU7804 A    8089  27.00      
 14   27 Petránek Vít          Pell´s MTBO team     XBM7337 A  232340  29.00      
 15  257 Zdrubecký Tomáš       SMS Team Kladno      SKL8601 A  236021  31.00      
 16    3 Fraňo Michal          TJ Sokol Pezinok KOB SPE7501 A  406964  33.00      
 17   38 Havel Tomáš           TJ Turnov            TUR7904 A    8216  35.00      
 18  245 Blažek Martin         SKOB Zlín            TZL7502 A   49975  37.00      
 19   85 Horák Pavel           USK Praha            VSP7200 A  410358  39.00      
 20   35 Folprecht Eda         TJ Turnov            TUR7304 A   51531  41.00      
 21  264 Vala Radek            KHS Sportful Bike Te BBR8401 A   51876  43.00      
 22   60 Anděl Robert          OK Jiskra Nový Bor   BOR8006 A    8531  45.00      
 23  151 Preissler Adam        SK Peloton Havířov   PEH8601 A  232107  47.00      
 24   37 Vřešťál Jan           TJ Turnov            TUR7301 A  416120  49.00      
 25  164 Kroc Dalibor          TJ Sokol Vizovice    VIZ7408 A   53355  51.00      
 26  201 Bašus Petr            OK Sparta Praha      SCP7400 A  416199  53.00      
 27  184 Hasman Jan            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 A    7950  55.00      
 28  255 HradilJiří            SKOB Zlín            TZL8604 A   53361  57.00      
 29   49 Hendrych Martin       OK Jihlava           SJI7828 A   51775  59.00      
 30  244 Fišer Petr            SKOB Zlín            TZL7501 A   53899  61.00      
 31  168 Gryc Tomáš            TJ Tesla Brno        TBM6903 A   49412  63.00      
 32  243 Novotný Petr          SKOB Zlín            TZL6601 A   52685  65.00      
 33  226 Prášek Roman          ČZU Praha            ZUP7701 A    8019  67.00      
 34  242 Zicha Jiří            SKOB Zlín            TZL7701 A   51609  69.00      
 35  185 Vodrážka Ondřej       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 A   52377  71.00      
 36   95 Polák Jaroslav        OK Chrastava         CHA7500 A    8186  73.00      
 37  212 Mudrák Pavel          SK Žabovřesky Brno   ZBM6901 A   52680  75.00      
 38   36 Kvapil Petr           TJ Turnov            TUR7410 E    8322  77.00      
 39  213 Svoboda Ladislav      SK Žabovřesky Brno   ZBM7523 A   52001  79.00      
 40  227 Kejmar Václav         ČZU Praha            ZUP7402 A   53729  81.00      
 41  143 Odvody Zdeněk         OK Lokomotiva Pardub LPU8206 A    9206  83.00      
 42  133 Vakant                                     ---                85.00      
 43  298 Vakant                                                        87.00      
 44  299 Vakant                                                        89.00      
 45  300 Vakant                                                        91.00      
 46  301 Vakant                                                        93.00      
 47  302 Vakant                                                        95.00      
 
Startovka kategorie: H19B        6.4km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  130 Štrait Martin         SK OK 24 Praha       OKP7602    410393   2.00      
  2   82 Bozděch Dan           USK Praha            VSP7309    232489   4.00      
  3  135 Štregl Tomáš          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7406      8974   6.00      
  4  119 Sochor Jan            KOB Start Blansko    SBK6922    219253   8.00      
  5   19 Suchánek Ladislav     Pell´s MTBO team     XBM7008    232332  10.00      
  6  187 Prautsch Pavel        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7101      7924  12.00      
  7  122 Šafek Jiří            KOB Start Blansko    SBK7638            14.00      
  8  230 Bergl Tomáš           ČZU Praha            ZUP7802            16.00      
  9  238 Buchtík Ondřej        VSK Slavia TU Libere VLI8101            18.00      
 10   48 Kristinus David       OK Jihlava           SJI7611    301277  20.00      
 11  161 Pařízek Petr          SK SNS Smržovka      SMR7001      8253  22.00      
 12  125 Antoš Svatopluk       Sportcentrum Jičín   SJC6602      9963  24.00      
 13   99 Pekárek Martin        SKOB Ostrov          ONO7300            26.00      
 14  239 Urbaník Robert        VSK Slavia TU Libere VLI7002      8292  28.00      
 15   14 Král Jan              Pell´s MTBO team     XBM6903    232032  30.00      
 16  150 Zedníček Vaclav       SK Peloton Havířov   PEH8402      8816  32.00      
 17  229 Stukbauer Jan         ČZU Praha            ZUP8101     53150  34.00      
 18  108 Horký Roman           USK Praha            VSP6503    301335  36.00      
 19  265 Peths Matěj           KHS Sportful Bike Te BBR8501     52633  38.00      
 20   25 Ševčík Robert         Pell´s MTBO team     XBM7010    232345  40.00      
 21   51 Kazík Marian          Pucov ŠK Bratislava  CBA6601    232109  42.00      
 22   84 Matějů Michal         USK Praha            VSP7700     51744  44.00      
 23  123 Chrást Tomáš          Sportcentrum Jičín   SJC7416      9974  46.00      
 24    7 Šíma Oldřich          SKP Žďár nad Sázavou PZR8712    219216  48.00      
 25  209 Hubík Martin          TJ Tesla Brno        TBM8503     49390  50.00      
 26  165 Hodoň Miroslav        TJ Sokol Vizovice    VIZ8103            52.00      
 27    6 Michal Jiří           SKP Žďár nad Sázavou PZR8202    230714  54.00      
 28  173 Malý Martin           TJ Tesla Brno        TBM7610    320128  56.00      
 29   61 Bogar Leoš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6603      8471  58.00      
 30   11 Kovařík Radovan       OK 99 Hradec Králové PHK8503      9379  60.00      
 31    1 Pavelek Michal        TJ Sokol Pezinok KOB SPE7902    307293  62.00      
 32  202 Fujáček Jan           OK Sparta Praha      SCP7502     53634  64.00      
 33   17 Linhart Michal        Pell´s MTBO team     XBM7801    515018  66.00      
 34  231 Kaše Jakub            ČZU Praha            ZUP8004            68.00      
 35   83 Kubíček Petr          USK Praha            VSP6512    515057  70.00      
 36  270 Berný Jan             TJ Aero Odolena Voda ODV7702     52117  72.00      
 37  162 Zaoral Petr           SK SNS Smržovka      SMR7903    232631  74.00      
 38  186 Svoboda Radek         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6903    232337  76.00      
 39    4 Šíma Pavel            SKP Žďár nad Sázavou PZR7838      8708  78.00      
 40   77 Mencl Miloslav        USK Praha            VSP6505     52277  80.00      
 41  127 Zuzčák Igor           ŠK Panda Topoľčianky TPA6741    406972  82.00      
 42  166 Náhlovský David       TJ Tesla Brno        TBM6512    410701  84.00      
 43  232 Pucherna Jan          ČZU Praha            ZUP7702     51855  86.00      
 44    5 Dobrovolný Jan        SKP Žďár nad Sázavou PZR7848            88.00      
 45  159 Lukavec Petr          SK SNS Smržovka      SMR7800      8265  90.00      
 46  121 Bláha Jan             KOB Start Blansko    SBK7637     49682  92.00      
 47  160 Pesničák Jan          SK SNS Smržovka      SMR7902      8266  94.00      
 48  118 Grünwald Martin       KOB Start Blansko    SBK7903    232258  96.00      
 49  207 Skoupý Jan            SK SKI-OB Šternberk  STE7001            98.00      
 50  145 Faltejsek Lukáš       OK Lokomotiva Pardub LPU7725           100.00      
 51  203 Korýdek Jan           OK Sparta Praha      SCP7601    232744 102.00      
 52  211 Štěpánský Václav      SK Žabovřesky Brno   ZBM6108     52049 104.00      
 53  153 Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK8145     52015 106.00      
 54  214 Šňupárek Ondřej       SK Žabovřesky Brno   ZBM6999    301348 108.00      
 55  228 Pucherna Petr         ČZU Praha            ZUP8002     51841 110.00      
 56  105 Kadlec Jakub          Yetti Vejprty        VEY8100           112.00      
 57  204 Vrabec Ondřej         OK Sparta Praha      SCP8303     51558 114.00      
 58  275 Nemšovský Petr        SK Praga Praha       PGP7602     51678 116.00      
 59   93 Kopáček Miroslav      SK Chrast            CHT6049     51899 118.00      
 60  306 Egyud Patrik          ŠK Panda Topoľčianky TPA7043      8622 120.00      
 61  307 Vakant                                                       122.00      
 62  308 Vakant                                                       124.00      
 63  309 Vakant                                                       126.00      
 64  310 Vakant                                                       128.00      
 
Startovka kategorie: H40-        6.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  205 Burian Ladislav       OK Sparta Praha      SCP6002    303920   2.00      
  2  155 Mlynárik Peter        ŠK Vazka Bratislava  VBA6501     52667   5.00      
  3  194 Bochenek Milan        VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601     51581   8.00      
  4  268 Peths Pavel           KHS Sportful Bike Te BBR5801     52632  11.00      
  5  247 Nejedlý Petr          SKOB Zlín            TZL5101    416045  14.00      
  6   44 Švábek Karel          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6501      7735  17.00      
  7  146 Kiac Jiří             OK Lokomotiva Pardub LPU6305     51127  20.00      
  8   87 Jedlička Jan          USK Praha            VSP6101     52272  23.00      
  9  114 Městka Václav         Tempo Praha          TEP5000    416121  26.00      
 10  206 Vrabec Martin         OK Sparta Praha      SCP6100     51571  29.00      
 11  240 Valoušek Zbyněk       VSK Slavia TU Libere VLI5600     51235  32.00      
 12  106 Kadlec Luděk          Yetti Vejprty        VEY5600            35.00      
 13  154 Ráb František         SK Radioklub Blansko RBK5301     49856  38.00      
 14  188 Fajtl Jaroslav        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6001      1473  41.00      
 15   88 Trojčák Daniel        USK Praha            VSP6510            44.00      
 16  246 Vintr Ivan            SKOB Zlín            TZL4501     53379  47.00      
 17  210 Sladký Ivan           SK Žabovřesky Brno   ZBM5513     52021  50.00      
 18   62 Lepšík Vladislav      OK Jiskra Nový Bor   BOR5900      8507  53.00      
 19  235 Kopal Jan             VSK Slavia TU Libere VLI6500      8178  56.00      
 20   53 Malatin Juraj         Pucov ŠK Bratislava  CBA6301    219117  59.00      
 21  248 Pastuszek Pavel       SKOB Zlín            TZL4727     53374  62.00      
 22   74 Cegielka Jan          Polish National Team PL20007    412575  65.00      
 23  149 Horký Milan           SK Praga Praha       PGP6101    232722  68.00      
 24   52 Autrata Vlastimil     Pucov ŠK Bratislava  CBA6001      8626  71.00      
 25  311 Vakant                                                        74.00      
 26  312 Vakant                                                        77.00      
 27  313 Vakant                                                        80.00      
 
Startovka kategorie: HE          8.3km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  281 Vakant                                                         0.00      
  2   71 Dybek Pawel           Polish National Team PL20003     54025   2.00      
  3   45 Sanak Adam            Kometa Gliwice       PL10001             4.00      
  4   70 Blachut Igor          Polish National Team PL20002    412583   6.00      
  5   68 Sokalski Krzysztof    Polish National Team PL20006    412568   8.00      
  6   69 Krzeminski Pawwel     Polish National Team PL20001    412545  10.00      
  7  279 Vakant                                                        12.00      
  8   72 Parzych Michal        Polish National Team PL20004     54021  14.00      
  9   73 Wrzesinski Jacek      Polish National Team PL20005    412560  16.00      
 10  280 Vakant                                                        18.00      
 11  100 Ritter Aleš           SKOB Ostrov          ONO7401 E  301494  20.00      
 12   21 Šurgan Štefan         Pell´s MTBO team     XBM7910 E  515024  22.00      
 13   29 Rygl Miroslav         Pell´s MTBO team     XBM7206 E    9398  24.00      
 14  134 Wohanka Pavel         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 E    9005  26.00      
 15   26 Haničák Tomáš         Pell´s MTBO team     XBM7710 E  416111  28.00      
 16  233 Podrábský Ctibor      VSK Slavia TU Libere VLI7001 E    8306  30.00      
 17  183 Hašek Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 E   52380  32.00      
 18  163 Sikora Tomáš          Sokol Frýdek - Míste SFM7001 E  416095  34.00      
 19   18 Rygl Jaroslav         Pell´s MTBO team     XBM7044 E   53244  36.00      
 20    8 Tihon Michal          OK 99 Hradec Králové PHK7905 E    9359  38.00      
 21   86 Sommer Michael        USK Praha            VSP7600 E  515121  40.00      
 22   13 Gebas Miroslav        Pell´s MTBO team     XBM8102 E    9365  42.00      
 23  167 Mach Radovan          TJ Tesla Brno        TBM6605 E  410253  44.00      
 24  193 Sajal Martin          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7803 E   51616  46.00      
 25  225 Pucherna Eduard       ČZU Praha            ZUP7403 E   51843  48.00      
 26   90 Kubín Jirka           USK Praha            VSP6001 E    8690  50.00      
 27  224 Hanák Petr            ČZU Praha            ZUP7401 E    5600  52.00      
 28  174 Ševčík Martin         TJ Tesla Brno        TBM7632 E  515061  54.00      
 29  261 Ticháček Radek        KHS Sportful Bike Te BBR7801 E          56.00      
 30  262 Tomeček Lubomír       KHS Sportful Bike Te BBR7901 E   51958  58.00      
 31  169 Dvořáček Petr         TJ Tesla Brno        TBM7013 E   49342  60.00      
 32   20 Šňupárek Martin       Pell´s MTBO team     XBM7107 E  232036  62.00      
 33  234 Vraný Jiří            VSK Slavia TU Libere VLI7504 E  232249  64.00      
 34  110 Šabo Mikuláš          ŠK Vazka Bratislava  VBA7841 E   52028  66.00      
 35   47 Lauerman Jan          OK Jihlava           SJI7419 E   51772  68.00      
 36   12 Bureš Pavel           Pell´s MTBO team     XBM7549 E  416112  70.00      
 37   91 Laciga Radek          USK Praha            VSP8200 E   51748  72.00      
 38   92 Laciga Zdeněk         USK Praha            VSP5200 E   53596  74.00      
 39   46 Prášil Aleš           OK Jihlava           SJI7415 E   52152  76.00      
 40   57 Šrůta Milan           OK Jiskra Nový Bor   BOR7703 E    8522  78.00      
 41  263 Votoček Filip         KHS Sportful Bike Te BBR8402 E    9084  80.00      
 42   33 Dědek Martin          TJ Turnov            TUR7405 E    8321  82.00      
 43   34 Laššo Petr            TJ Turnov            TUR7722 E          84.00      
 44   16 Linhart Aleš          Pell´s MTBO team     XBM7231 E   52688  86.00      
 45   89 Jirásek Milan         USK Praha            VSP7403 E   51747  88.00      
 46  158 Svoboda Jan           SK SNS Smržovka      SMR7901 E    8264  90.00      
 47   58 Kolařík Tomáš         OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 E    8513  92.00      
 48    2 Pilka Matej           TJ Sokol Pezinok KOB SPE8305 E  406965  94.00      
 49  278 Entenfellner Peter    Austria MTBO Team HS AT20001    577777 100.00      
 50  282 Vakant                                                       102.00      
 51  283 Vakant                                                       104.00      
 
Startovka kategorie: P           4.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  314 Vydrová Terezie       Vydra Lukáš          NE3                22.00      
  2  217 Mudráková Míša        SK Žabovřesky Brno   ZBM7551    232377  25.00      
  3  315 Vakant                                                        28.00      
  4  195 Kolářová Hana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8253    307414  31.00      
  5  316 Vakant                                                        34.00      
  6   39 Matějů Ivan           TJ Slovan ÚV ČSTV Pr UVP4600      7901  37.00      
  7  317 Vakant                                                        40.00      
  8  253 Hančíková Míša        SKOB Zlín            TZL6559      8924  43.00      
  9  318 Vakant                                                        46.00      
 10  103 Houšť Martin          Houšť Martin         NE20001            49.00      
 11  319 Vakant                                                        52.00      
 12  208 Nováček Štěpán        SKOB Ostrov          ONO                55.00      
 13  321 Vakant                                                        58.00      
 14  102 Valeš Jan             Valeš Jan            NE10001      8277  61.00      
 15  320 Vakant                                                        64.00      
 16  322 Vydra Lukáš           Vydra Lukáš          NE3                67.00      
 17  323 Vakant                                                        70.00      
Aktualizováno: Thu, 01 Jan 1970 01:00