Závod jarního žebříčku Pražské oblasti - SPRINT
Škvorecká obora - PÁTEK 22. června 2007

   23. června

zveřejněny výsledky a mezičasy

Nálezy: žlutý deštník Hertz; béžová bunda; červeno-modro-bílá bunda Track & Field Cruise; černé a červené tričko Cerveja Super Bock

   22. června

Nastudujte pokyny.

Tratě jsou postaveny, mapy vytištěny.

Oproti rozpisu došlo k významné změně, mapy byly vytištěny v měřítku 1 : 10 000 (dle rozpisu mělo být měřítko 1 : 7 500). Tím se závod stal nejen délkově ale i měřítkově spíše krátkou tratí v pojetí 90. let (nikoliv middle, nikoliv sprint).  Tehdy se dnešnímu sprintu (na 15 minut podle mapy 1 : 5 000) říkalo supersprint právě pro odlišení od tehdejší krátké trati. Délky tratí pátečního závodu odpovídají směrným časům kolem 20 minut pro všechny kategorie.

Další významnou změnou je zrušení liniové trati pro velmi nízký počet přihlášených. Kategorie HDR byla přesunuta na neliniovou trať HD10. Kategorie H10L a D10L zrušeny. Mladým začátečníkům toužícím po startu na linii doporučujeme start v kategorii HDR s rodičovským či trenérským doprovodem. Pokud bude zájem a bude to v našich možnostech, pokusíme se též zajistit případně pořadatelský doprovod, ovšem bez záruky.

   21. června

zveřejněny startovky - oddíly, kategorie

   18. června

zveřejněn aktuální seznam přihlášených s délkami tratí - oddíly, kategorie

   24. května

vytvořen web závodu a zveřejněn rozpis